Maria Galland

Vyskúšajte si výnimočnú starostlivosť o pleť, na mieru pripravené rozmaznávajúce kúry, harmóniu tela, mysle a duše. Vyskúšajte MARIA GALLAND…

MARIA GALLAND – PROTOKOLOVÉ OŠETRENIA PLETI

 

COCOON MASK OŠETRENIE

Srdcom kúry, vytvorenej špeciálne pre všetky typy pokožky s cieľom hydratovať, spevniť a predchádzať starnutiu, prináša maximálne osvieženie a oddych. “Jemnosť a energia”, to je zábalová kúra spájajúca zmes jemných dotykov a masáže s technikou akupresúry. Podporuje metabolizmus a bojuje proti škodlivým účinkom stresu v procese starnutia pokožky.

Cocoon Hydration – hydratačná zábalová kúra Cocoon Firming – liftingová zábalová kúra Cocoon Precious – rozjasňujúca zábalová kúra Cocoon Nano – regeneračná zábalová kúra

 

THALASSO PRE TVÁR

Oživujúca hydratačná kúra s morskými riasami. Hnedé riasy z Bretónska dopĺňajú pleti vlhkosť a bojujú proti stresovým faktorom (slnko, chlad, vietor, ktoré tvoria voľné radikály). Pri tomto ošetrení sa využívajú špeciálne koncentráty (kaviárový, hydratačný, okysličujúci, vitamínový, koncentrát s Aha komplexom), ktoré vytvárajú na mieru určené účinky ošetrenia Maria Galland. Koncentráty dokonale ladia s potrebami kože, sú bohaté na aktívne zložky, prispôsobujú sa základným masážam a pripravujú pokožku na aplikáciu masiek.

 

PROFILIFT

Skvelo vyvážený koktejl spevňujúcich dotykov, to je kúra “Profilift”. Dokonalé riešenie pre unavenú pokožku. Kúra je zameraná všetkým stránkam spevnenia pokožky, aby tak harmonicky pomohla znovu vyniknúť kontúram mladistvej tváre. Súhra masážnych techník a kvalitných produktov zabezpečia vašej pleti veľkolepý pocit pružnosti.

The next edition of the course will https://lazyessay.com/ take place only in mid-2013